Sosyal Medya

Yorumlar ve Görüşler

Değerli hastalarımızdan gelen görüşleri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Sosyal medya ve sitemizde bulunan iletişim formu ile görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Nurcan Ş. C.S

Yıllardır dizlerimdeki ağrı nedeniyle zor yürüyordum. Son yıllarda ağrıdan evden çıkamaz hale gelmiştim. Başka bir üniversitede protez ameliyatı için hastaneye yatırdılar fakat aşırı kilolu ve bacaklarımda lipödem hastalığı olduğu için ameliyat etmediler. Hakan evladım 5 yıl önce her iki dizimden protez ameliyatı yaptı. O günden beri tüm ihtiyaçlarımı kendim görüyorum. Hatta yazları Çorlu’daki evime gidip bahçemde meyve sebze yetiştiriyorum.

İ.G Ömer G.

Kalça ağrısı nedeniyle Trabzon’da ameliyat ettiler, ameliyattan sonra bir ay yatakta yatırdılar fakat ağrılarım öncesinden daha şiddetli hale geldi. Tanıdık vasıtasıyla Hakan Bey’e ulaştık. Yapılan kalça protezinin leğen kemiğimi kırarak mesanemin yanına kadar gittiğini söyledi. Beni tekrar ameliyat etti. Eski sağlığıma kavuştum, minnettarım hocama.

İ.A Ahmet E.

10 yıl önce kalça protezi ameliyatı oldum. Beş yıldır giderek kalçamda ağrım arttı ve bacağımda kısalık gelişti. Sağlam kalçamda da ağrılar şiddetlendi. Artık ihtiyaçlarımı yalnız göremiyordum. Bolu’da hastanelere gittim, yapamayız dediler. İstanbul’da Dr. Hakan beye muayene oldum. Protezimin kemiğimin olması gereken yerden çok kaydığını ve leğen kemiğimi hasarladığını, ayrıca diğer kalçamda da kireçlenme olduğunu söyledi. Aynı gün iki kalçamıda ameliyat etti. Artık kendi işimi kemdim görebiliyor. Dışarda kendi başıma dolaşabiliyorum. Hakan hocamdan Allah razı olsun.

Hamiye K. C.S

Trabzon'da bir hastanede başlayan yanlış bir ameliyatın sonucunda annemizi sakat kalmaktan kurtaran siz değerli @docdrhakanbasaran doktorumuza ne kadar teşekkür etsek, ne kadar süslü cümleler kursak az kalır. Başarılı bir ameliyattan iki ay sonra ayağa kaldırdınız annemizi. Biz şanslıydık ki, sizin gibi bir doktor ile yollarımız kesişti. Yolunuz Sakarya'ya, Trabzon'a düşerse sizi ağırlayacak o annenin evlatları olduğunu unutmayın. Sizin gibi doktorların çoğalması dileği ile sağlıklı kalın, hoşça kalın.

Kadir A. Ömer G.

Elinize emeğinize sağlık hocam annemizin ameliyattan sonra düzelip yürüyeceğini hayal bile edemezdik Çok çok şükür kendi işlerini görüyor ve bastonsuz da yürüyebiliyor sevgi ve selamlar başarılarınız daim olsun

Derya Ç. Ahmet E.

Hakan hocam ellerinize saglik allah razi olsun sizden ablamin agrilarindan kurtuldu sayenizde basarilarinizin daim olsun

Derya S. C.S

Annem çok yoğun ağrılar çekiyordu, artık zaman içinde yürüyemeyecek hale geldi. Yatalak durumunu yaşadık. Senelerin ardından 10 gün içinde Hakan hocanın ve ekibinin titiz uğraşları ve başarılı bir ameliyatla ağrılarından kurtuldu. Annemin hocama bir notunu da paylaşmak isterim. Nice ünlenmiş isimler bu ameliyata risklerinden dolayı hasta seçip isimlerine verdikleri önem öne çıkması dolayısıyla ameliyata yanaşmazken, hocam sağlık diyip cesaretle metanetiyle girdiği ameliyattan sorunsuz beni çıkardı. Herkese sağlıklı bir ömür ve her hastayı özverili doktorlarla karşılaştırmasını diliyorum.

Serra A. Ömer G.

ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN HOCAM AMCAM BASTONLA BİLE ZOR YÜRÜRKEN SİZİN SAYENİZDE ARTIK BASTONSUZ VE ÇOK RAHAT YÜRÜYOR İYİKİ VARSINIZ